Uitslagen Agilitywedstrijd 4 juni 2016

 

B klasse Jumping B klasse Vast Parkoers
   
C Klasse Jumping C Klasse Vast Parkoers
   
Veteranen Jumping Veteranen Vast Parkoers
   
 
Tijd fout uit Parkoers  

 

Startlijst

Startnr. Achternaam Voornaam Hond Licentie Hoogte Klasse
1 Grimbergen van Leo Dairine 2013007 L Vet
2 Kokot Irena Johnny 2010092 L Vet
3 Aldenhoven Margot Bliss 2014013 L Vet
4 Mohr Antje Dusty 2013014 L Vet
5 Knapen Nele Ebo Hof Ter Heerle 2014017 L Vet
6 Tournel Sarah Leeni HSAM L Vet
7 Florack Jack Mike 2010056 L Vet
8 Aldenhoven Volker Milo 2014014 L Vet
9 Wijenberg Kim Questa 2010021 L Vet
10 Boersma Ramona Seppie 2013025 L Vet
11 Grimbergen van Leo Duke 2010047 L Vet
12 Braunstein Nicole Einstein 2010128 L Vet BM
13 Janssen Peter Hootch 2014075 L Vet BM
14 Graeven Martina Rambo 2010134 M Vet
15 Scheyvens Astrid Sjiela 2010030 M Vet
16 Ron Jagt Willow 2015009 M Vet
17 Molema Anita Domingo 2010005 S Vet
             
20 Sevenich Tara Kyna 2014054 L B
21 Giesen Dominique Daiya 2016012 L B
22 Mair David Chess 2015038 L B
23 Rombouts Gerard Daisy 2010074 L B
24 Aldenhoven Volker Duke 2015003 L B
25 Meyer Bianca Filippa 2014002 L B
26 Schmitz Stephanie Fly Girl 2013008 L B
27 Schumachen Manuela Gamin   L B
28 Verstegen Jolanda Kira 2014066 L B
29 Wijenberg Lilian Lulu 2015012 L B
30 Lloyd Roxanne Nash 2015036 L B
31 Nowitzki Willi Nola Blue 2012013 L B
32 Hensgens Lisette Odin 2014049 L B
33 Cleef van Peter Tender 2016028 L B
34 Janssen Peter Rose 2014076 M B
35 van Bree Diana Gyula 2015058 S B
36 Tournel Sarah Mi HSAM S B
37 Graeven Martina Sila 2013048 S B
             
40 Mair David Daisy 2013021 L C
41 Engelskirschen Alain Sparko   L C
42 Stalmans Jolanda Djinta 2010137 L C
43 Selten Paul Eagan 2015052 L C
44 Dusch Kim Guinness 2014044 L C
45 Theeuwen Cliff Kiwi 2015061 L C
46 Deenen Petra Kai 2012022 L C
47 Schmitz Wolfhard Luna 2012011 L C
48 Scheyvens Henry Mizzy 2010029 L C
49 Asten van Marloes Phoebe 2014059 L C
50 Mair David Shadow 2014069 L C
51 van Bree Diana Dizzely 2015056 M C
52 Van Kann Yvonne Barclay 2014074 M C
53 Lemmen Josien Beegee 2014019 M C
54 Verschuren Ruud Fynn 2013046 M C
55 Engelskirschen Alain Pim's   M C
56 van Bree Diana Nabyz 2015057 M C
57 Van Kann Yvonne Aik 2014073 M C
             
60 Montulet Silvia Ferry 2016008 L A
61 Bebber van Sylvia Frodo 2015064 L A
62 Verschuren Kay Abbay 2015073 L A
63 Schmitz Wolfhard Aiwah 2012012 L A
64 te Lam-Peters Ietje Bika 2014029 L A
65 Mohr Antje Daxter 2016038 L A
66 Dejong John Djessy 2014007 L A
67 Heepke Rianne Grimm 2013036 L A
68 Verstegen Jolanda Indy 2015035 L A
69 Posthuma Gerrie Jive 2016025 L A
70 Nijsten Sylvia Juma 2014072 L A
71 Leonard Stephanie lily   L A
72 Blumberg Camilla Luna 2015065 L A
73 Cammans Armand Luna 2016036 L A
74 Bebber van Sylvia Cissy 2015062 L A
75 van Nies Larissa Murphy 2016024 L A
76 Elk van Odette Nigel 2014070 L A
77 Bemelmans Esther Noushka 2016020 L A
78 Braunstein Nicole Polly 2014015 L A
79 Montulet Silvia Jeep 2016009 L A
80 Nijskens Annemiek Rago 2015071 L A
81 Wortmann Horst Sam 2015008 L A
82 Haupts Roy Senza 2014052 L A
83 Selten Paul Skye 2015053 L A
84 Lie Pierre Smokey 2016013 L A
85 Schmitz Stephanie Summer 2014071 L A
86 English Silvia Thaico   L A
87 Lebon Richard Turbo 2014060 L A
88 Bebber van Sylvia Noa 2015063 L A
89 Martin Jessica Loukoum   M A
90 Luzzi Sebastien Maïla   M A
91 Meyboom Ilva Nouska 2013043 M A
92 Theunissen Audrey Sproet 2016011 M A
93 Groothausen Rachelle Summer  HSAM S A
94 Driessen Sandra Jip 2016019 S A
95 Zitzen Christina Pepé 2015082 S A
96 Dijksta Lobke Sam 2015026 S A
97 Groothausen Rachelle  Snowy  HSAM S A